BIOTHERIK

          Víte, co je to suchá uhličitá koupel? Jedná se vlastně o zábal v pytli s oxidem uhličitým (CO2). Jde o velmi příjemnou, a hlavně mimořádně efektivní lázeňskou léčebnou proceduru. Používá se na na snižování nadváhy a odstranění celulitidy, revitalizaci pokožky, křečové žíly a otoky, ale též proti poruchám srdce a cév, na bolavé klouby, sexuální dysfunkce, stres, nespavost a mnohé jiné neduhy.

         Suchá uhličitá koupel je skutečně skvělým prostředkem pro celkové ozdravení Vašeho těla i mysli. Pokud zábal v pytli s oxidem uhličitým vyzkoušíte, poznáte, že se nejen cítíte v lepší kondici, ale také mladší a krásnější!

  Jak suchá uhličitá koupel funguje?

        Podnětem, spouštějícím zdravotní účinky procedury, je zvýšení CO2  v pokožce těla. Základní fyziologickou reakcí na tento podnět je rozšíření cév až po vlásečnice, se současným zvýšením transportu kyslíku krví. To má za následek dokonalé prokrvení pokožky, svalstva a všech tělesných orgánů a žláz a mozku dobře okysličenou krví. Důsledkem je zlepšená činnost všech tělesných orgánů a žláz, což vede k všeobecnému posílení organismu, povzbuzení imunitního systému a sebehojivých schopností těla.

Oxid uhličitý má schopnost rozšiřovat cévy a podporuje vyšší vstřebávání kyslíku. Suchá uhličitá koupel zvyšuje prokrvení jak na povrchu pokožky, tak hluboko v organismu, a zajišťuje dostatečný přísun kyslíku a živin do všech tělesných tkání, nervových buněk a mozku. Působí blahodárně také na naše duševní rozpoložení! Vyzkoušejte ji i Vy!