Lash lifting

Prodlužování řas metodou řasa na řasu speciálním hypoalergenním lepidlem nezatěžuje vlastní řasy, spoje jsou neviditelné a řasy tak vypadají velmi přirozeně. Jsou odolné vůči vodě, potu i slzám, můžete s nimi plavat i chodit do sauny, jsou zkrátka vhodné ke každodennímu nošení. Tuto metodu prodloužení využijí hlavně ženy, které nechtějí trávit hodiny líčením nebo jednoduše chtějí vypadat skvěle při každé příležitosti.Nádherné krásné okouzlující očí, perfektní pocit jistoty a sebevědomí, naprosto přirozený vzhled vašich řas po aplikaci metodou řasa na řasu! Proto aby jakákoli dívka nebo žena vždy vypadala atraktivně dnes pracuje celý průmysl a neustalé vytváří nové nástroje a metody, které dokáži udělat ze sladké holčičky neodolatelnou svůdkyně. A svět módy každým rokem vznáší nové řešení a trendy.

Ošetření je bezbolestné a relaxační, výsledný prodlužující efekt je okamžitý. Doplnění se provádí po 2 až 4 týdnech. Délku, sílu a hustotu řas lze přizpůsobit přání zákaznice. Pro speciální příležitosti se řasy mohou dozdobit kamínkem SWAROVSKI.

TRVALÁ NA ŘASY

– provádí se pomocí malých natáček, ke kterým se řasy přichytí, pak se aplikují specielní přípravky k zafixování tvaru řas

VÝSLEDEK – oči se opticky zvětší, zvýrazní se linie řas a tím i oka, pohled je kouzelný a přitažlivý

Trvalá vydrží asi dva až tři měsíce, pak ji lze provést znovu. Je vhodná pro všechny, kdo chce mít neodolatelný pohled.